BAYİMİZ OLMAK İSTERMİSİNİZ?

Hakkımızda


Ticaret hayatı 1970 yılında başlayan Taner ticaret ve sanayi  ızgara sektöründe bugüne kadar başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Ürün yelpazesi son derece geniş olan şirketimizin Türkiye Ekonomisi'ne sunduğu ürünlerle "Bilinçli Üretim - Bilinçli Tüketici" kavramını kazandırma gayreti içindedir. Kalite-Fiyat orantısını üretimiyle yansıtarak müşteri kitlesinin bu konuda bilinçlenmesini amaçlamaktadır.

Türkiye'nin kabuk değiştirmeye başladığı, al-sat mantığı yerine üret ve sat mantığının yerleştiği günümüzde firmamız da üretim odaklı bir anlayışı tercih etmiştir. Bu kadar geniş yelpazede üretim yapıp, ürettiğini kendi pazarlayan firma sayısı çok az. Bunu başarabilen firmamız paralelinde büyümesini de devam ettirmektedir.

Hitap ettiğimiz sektörün beklentilerini iyi analiz ederek oluşturduğumuz ürün gamını daha da geliştirmek ve üstlenmiş olduğumuz misyonun gereklerini yerine getirmek adına yatırım ve ar-ge çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz. Kaliteli üretimin yetişmiş ve eğitimli personel ile yapılabileceğinin bilinciyle "Personel Eğitimi ve Yetiştirilmesi" konusunda da yatırımlarımız devam edecektir

Müşteri kitlesine "Kaliteli Ürünler" ve "Güvenilir Hizmet" verme yarışı içinde olan firmamız, yönetimden başlayarak tüm aşamalarda görev yapan çalışanlarıyla bayrağı daima daha yukarı taşımaya devam edecektir.